Nr katalogowy: 835

SAMUEL MARTI & Cie

Nr katalogowy: 835

Zegar kominkowy, neorokokowy, z parą kandelabrów

marmur, brąz złocony, mosiądz, szkło;
Francja, Paryż, k. XIX w. (po 1889).
estymacja: 5 000 - 5 600 zł