Nr katalogowy: 837

POLYPHON-MUSIKWERKE Aktiengesellschaft

Nr katalogowy: 837

Polifon talerzowy (+ 17 płyt stalowych, perforowanych)

drewno, okleiny orzechowe i mahoniowe, intarsje; mosiądz, stal, żeliwo;
wys. 25 cm, szer. 53 cm, głęb. 46 cm. Niemcy, Lipsk, k. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 7 500 zł