Nr katalogowy: 9

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 9

Halucynacje I, 2018

olej, płótno; 70 x 70 cm;
opis autorski na odwrocie: Tamara / Berdowska, 2018 / olej.
estymacja: 10 000 - 14 000 zł