Nr katalogowy: 1004

Władysław SKOCZYLAS (1883-1934), Stanisław WASYLEWSKI (1885-1953)

Nr katalogowy: 1004

Klasztor i kobieta.

Studjum z dziejów kultury polskiej w średniowieczu.
Lwów - Poznań 1923. 29 x 21 cm, oprawa płótno z epoki
estymacja: 1 800 - 2 400 zł