Nr katalogowy: 135

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 135

Portret Stefana Tymowskiego

olej, płótno; 80 x 66 cm;
dedykacja autorska z sygnaturą l. g.: á St. Tymowski/ amicalement/ Landau
estymacja: 6 000 - 7 500 zł