Nr katalogowy: 711

Delheid Freres (czynna ok. 1828-ok.1980)

Nr katalogowy: 711

Puzderko z wizerunkiem Marii Skłodowskiej-Curie

srebro próby 800 cechowane częściowo złocone, waga 122 g.
Bruksela, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł