Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

1111
Pejzaż olej, płótno fabrycznie naklejone na tekturę; 30,5 x 51 cm;
sygn. l. d.: S. H... (zatarta).
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Marian JÓZEFCZYK

1112
Pejzaż olej, tektura; 66 x 57 cm;
sygn. l. d.: M. J. / 925;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Hermann KERN (1839-1912)

1113
Lichwiarz olej, płótno; 47 x 32 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: Kern H.
estymacja: 7 200 - 9 600 zł

201
Krucyfiks drewno złocone; wys. 133,5 cm, szer. 70 cm, głęb. 19 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

202
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe, polichromowane; wys. 31,8 cm, szer. 12,2 cm;
Polska, XVI/XVII w.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Alexandre Auguste CARON ? (1857-1932)

203
Twarz kobiety marmur; wys. 32,5 cm, szer. 29 cm, głęb. 16,5 cm.
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

CAMPOLINI (?)

204
Popiersie kobiety z kwiatem alabaster; wys. 35,5 cm, szer. 24,6 cm, głęb. 15 cm.
Włochy, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Richard AURILI (1834-1914)

205
Popiersie kobiety uczesanej w kok alabaster, marmur; wys. 24 cm, szer. 21,5 cm;
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Aristide de RANIERI (1865-1929)

206
Diana terakota polichromowana; wys. 32,7 cm, szer. 19,3 cm;
Francja, pocz. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956)

207
Magiczny krąg ceramika wypalana, polichromowana; wys. ca 11 cm;
Kraków, pocz. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Jerzy JARNUSZKIEWICZ (1919-2005)

208
Mały Powstaniec gips patynowany, polichromowany; wys. 30 cm, szer. 12 cm;
Warszawa, proj. 1946, odlew autorski z lat 50.-60. XX w.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł

Emmanuel VILLANIS (1858-1914)

209
“Prise de Corsaire” - Zdobycz korsarzy brąz patynowany; wys. 85 cm; Francja, Paryż,
SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS (odlewnia czynna 1875-1930), XIX/XX w.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł