Nr katalogowy: 208

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 208

Figowy listek, 1965

tusz, akwarela, papier, 35,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu: majaberezowska 65