Nr katalogowy: 211

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 211

Kapliczka w Dolinie Kościeliskiej, 1919

akwarela, papier, 26,5 x 17,5 cm; sygn. p.d.: D Ziucie/ LWycz/ 19;