Nr katalogowy: 213

Stanisław EJSMOND (1894-1939)

Nr katalogowy: 213

Róże

akwarela, gwasz, papier, 19,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: S. EJSMOND