Nr katalogowy: 215

Adam KRÓLIKOWSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 215

Wąchock, 1936

akwarela, papier, 32 x 29,5 cm (w świetle oprawy) sygn. l. d. Wąchock/ III/ 1936 Adam Królikowski