Nr katalogowy: 222

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 222

Cyganka, 1937

olej, sklejka, 118 x 74,5 cm; sygn. l. d.: J. Świderski/ Kraków 37 (słabo czytelne)