Nr katalogowy: 226

Mieczysław RAKOWSKI (1882-?)

Nr katalogowy: 226

Pejzaż z Namur, 1942

olej, płótno, 54,5 x 65,5 cm; sygn. p. d.: M. Rakowski - NAMUR - 1942.