Nr katalogowy: 228

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905 - 1990)

Nr katalogowy: 228

Kutry w porcie

olej, płótno, 17,8 x 23,5 cm; sygn. l. d.: E. Dzierżencki