Nr katalogowy: 245

Jan Nepomucen GŁOWACKI (1802-1847)

Nr katalogowy: 245

Portret mężczyzny, 1842

olej, płótno dublowane, obcięte na bokach, 24,5 x 20 cm; sygn. z prawej: N./ Głowacki 1842/ …(Geneva?)