Nr katalogowy: 247

Anna BILIŃSKA- BOHDANOWICZ (1857-1893)

Nr katalogowy: 247

Dziewczyna w chuście, 1888

olej, deska mahoniowa, 27,5 x 22 cm; sygn. p. d.: Anna Bilińska/ Paryż 1888