Nr katalogowy: 256

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 256

Ranny legionista, 1921

olej, płótno naklejone na tektuę, 53 x 42,5 cm; sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1921