Nr katalogowy: 258

Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)

Nr katalogowy: 258

Na saniach

olej, płótno naklejone na płyte, 64 x 78,5 cm; sygn. p. d. Józef Jaroszyński/ - 89(?)