Nr katalogowy: 261

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 261

Przy płocie, 1916

olej, płótno, 152,5 x 53,5 cm; sygn. l. d.: Jacek Malczewski (wzdłuż krawędzi, słabo czytelne)