Nr katalogowy: 263

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 263

Kwiaty w zielonym wazonie, 1934

olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. p. d.: W.de Terlikowski/ 1934