Nr katalogowy: 267

Malarz nieokreślony,polski,cechowy,XVIII/XIXw

Nr katalogowy: 267

Madonna ze śpiącym Dzieciątkiem

olej, płótno naklejone na sklejkę, 85,5 x 66 cm