Nr katalogowy: 283

Malarz nieokreślony polski, XVII w

Nr katalogowy: 283

Portret Demiana Woyszy z Bzowa, 1636

olej, płótno dublowane, 101 x 70,5 cm; w lewej części: wokół kartusza herbowego litery D W/ S B