Nr katalogowy: 406

C. MORIN (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 406

Mężczyzna z dzieckiem

brąz, wys. 32 cm. Na podstawie sygn.: C. MORIN Francja, 1 ćw. XX w.