Nr katalogowy: 415

KINDERMANN (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 415

Madonna z Dzieciątkiem

drewno; wys. 47 cm. Tyrol (?), XIX/XX w. Na odwrociu sygnatura: Kindermann - Friedland i. B.