609
Tłok pieczętny srebro próby 800; dł. 8,3 cm; waga 39 g. Niemcy, k. XIX - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

610
Paterka srebro próby 13, waga 459 g. Niemcy, firma C. Becker, k. XIX w. (przed 1886)
Cena wywoławcza. 2 900 zł

611
Komplet sztućców do ryb na 10 osób srebro próby 800; waga 1081 g. Wiedeń, firma Klinkosch, ok. 1925
Cena wywoławcza. 2 400 zł

612
Cukiernica srebro wewnątrz złocone próby 3; waga 314 g. Kraków, 1921-31
Cena wywoławcza. 2 200 zł

613
Imbryk do herbaty srebro, drewno; waga 418 g. Niemcy, Kilonia, złotnik Jensen, lata 30-40. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

614
Tacka srebro próby 3 z głową Diany; waga 518 g. Węgry, Budapeszt, monogram złotnika BA, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

615
Para świeczników srebro próby 84; wys. 29,5 cm, waga 744 g. Warszawa, złotnik Jan Pogorzelski, 1868
Cena wywoławcza. 6 300 zł

616
Patera na owoce srebro próby 800; waga 872 g. Niemcy, Schwäbisch Gmünd, firma Otto Wolter (czynna 1875-1991), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

617
Para świeczników srebro próby 3 (800); waga 488 g. Czechy lub Słowacja, monogram wytwórcy AP, 1922-29
Cena wywoławcza. 2 000 zł

618
Półmisek okrągły srebro próby 800; waga 599 g. Czechy lub Słowacja, 1922-1942
Cena wywoławcza. 2 000 zł

619
Tacka prostokątna srebro próby 800; waga 635 g. Czechy lub Słowacja, monogram wykonawcy MV, 1922-1942
Cena wywoławcza. 1 500 zł

620
Lampa chanukowa srebro próby 84; waga 602 g. Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1886-1939), 1899-1904
Cena wywoławcza. 14 000 zł

701
Komódka-sepecik Europa Zachodnia, k. XIX w. (być może wyzwolinowa stolarska „sztuka mistrzowska”).
Cena wywoławcza. 1 300 zł

702
Szkatułka zdobiona markieterią, z kluczykiem; Europa Zachodnia, 3. tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

703
Listownik na biurko, neomanierystyczny brąz złocony, blacha mosiężna; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

Henri François COUTHEILLAS (1862-1928)

704
Żardinierka secesyjna brąz, odlew złocony; Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

705
Popielniczka secesyjna Polska, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

706
Ryngraf Polska, Warszawa, Adam Nagalski?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

707
Plakieta „Lwowskiej Kongregacji Kupieckiej”; Lwów, firma Władysław Buszek, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Franciszek WITKOWSKI - wykonawca

708
Medalion - „Józef Ignacy Kraszewski” - premia dla członków Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskim za rok 1880; Andrzej PRUSZYŃSKI (1830-1895) - model
Cena wywoławcza. 1 600 zł

709
Płyta z herbem żeliwo polichromowane, 52,5 x 52 cm; Niemcy, 1721.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef AUMILLER (1892-1963)

710
Medalion - „Józef Piłsudski” Warszawa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk DMOCHOWSKI, Antoni OLESZCZYŃSKI

711
Medal na pamiątkę Rzezi Galicyjskiej 1846, w kształcie spluwaczki; Paryż ? proj. Henryka Dmochowskiego wg litografii Antoniego Oleszczyńskiego, po 1846.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Czesław MAKOWSKI (1873-1921)

712
Plakieta - „Józef Tokarzewicz” Warszawa, firma Stanisława K. Hellicha, 1905.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

713
Komplet złoty kolczyki wiszące i broszka - wisior; złoto pr.0,583, masa łączna wyrobu 15,500 g
Cena wywoławcza. 10 000 zł

714
Pierścionek złoty złoto pr.0583, cechy probiercze radzieckie, masa łączna wyrobu 4,300 g
Cena wywoławcza. 6 500 zł

715
Broszka złota złoto pr.0,750, masa łączna wyrobu 16,560 g
Cena wywoławcza. 3 000 zł

716
Pierścionek złoty złoto pr.0,750, srebro, cechy probiercze warszawskiego urzędu probierczego, masa łączna wyrobu 7,240 g
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Norbert Antoni PATEK, Jean-Adrien Philippe

717
Zegarek kieszonkowy, damski, z konnym wizerunkiem Kościuszki; Szwajcaria, Genewa, firma Patek Philippe, 1851.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

718
Kolczyki z diamentami złoto pr. 0,585, srebro, masa łączna 20,700 g.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

719
Szpada pruska oficera piechoty Niemcy, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

720
Strzelba myśliwska, angielska, z zamkiem kapiszonowym; Anglia, po 1837.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

721
Prochownica Europa Zachodnia , ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Abraham Louis BREQUET (1747-1823)

722
Zegarek kieszonkowy, męski, w etui, z kluczykiem - Brequet; Francja, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

723
Zegar kominkowy Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

724
Para kandelabrów 8-świecowych Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

725
„Tygodnik Ilustrowany” 5 oprawionych introligatorsko półroczników, Warszawa, 1893, 1903, 1904, 1906, 1911.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

726
Patent oficerski nr 3101 Warszawa, proj. Wojciech Jastrzębowski, ryt. Jan Wojnarowski, 1932.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

727
Zestaw judaików Polska, zwój w oprawie XIX/XX w.; skrzynka i pozostałe przedmioty - późniejsze.
Cena wywoławcza. 50 000 zł

728
Siedzący dworzanin Birma (Myanmar), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

729
Kobieta z mieczem Birma (Myanmar), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

730
Skrzynia birmańska - „sadaik” - na manuskrypty „kammavasa”; Birma (Myanmar), 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

731
Ikona„Ścięcie Świętego Jana Chrzciciela" Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

732
Pokłon pasterzy Polska południowo-wschodnia?, XVIII/XIX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

733
Ikona „Zwiastowanie” Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

734
Lampa gabinetowa, elektryczna Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

735
Para kinkietów 3-świecowych Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

736
Para kinkietów neorokokowych 5-świecowych; Polska? XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł