Nr katalogowy: 402

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

Nr katalogowy: 402

Ofiara, 1949

akwarela, gwasz, papier; 63 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cyan 49.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 600 zł