Nr katalogowy: 445

Jacek ZIEMIŃSKI (ur. 1953)

Nr katalogowy: 445

Bez tytułu, 2001

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
estymacja: 2 800 - 3 500 zł