Nr katalogowy: 450

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 450

Ezop IV, 2018

olej, płótno; 89,5 x 120 cm;
sygn. i dat. u góry z lewej: S. MŁODOŻENIEC / 2018;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł