18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r., godz. 18.00

Dział Sprzedaży

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Jerzy GROCHOCKI (ur. 1931)

464
Zdania bez słów, 2017 technika własna, sklejka; 35 x 35 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn., dat. i opisana na odwrocie:
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

465
Progresja II, 2000 technika własna, płyta; 60,5 x 120,5 cm (półkole);
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

Stanisław WIŚNIEWSKI (1936-2016)

1401
Jeźdźcy akwarela, papier; 42 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ST WIŚNIEWSKI (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

1402
Król Roger - Ilustracja do opery Karola Szymanowskiego, 2011 gwasz, karton; 100 x70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Iwan Kulik / 2011.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

1403
Joker tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 29 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. g.: "Joker" / TSętowski.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

1404
Rozgrywka magów tusz, piórko, gwasz, ołówek, papier żeberkowy; 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Sętowski;
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-2002)

1405
Bez tytułu, 1969 gwasz, papier; 50 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: F. Pacanowska.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

1406
Martwa natura z rakami i śliwkami, 2013 olej, tektura, 9,5 x 56,3 cm;
sygn. l. d.: [monogram wiązany] GB 2013 (w owalu, ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

1407
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003 olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Joanna KRZYSZTOŃ

1408
Pejzaż z jednorożcem technika własna (olej, kredka), płótno; 95 x 126,5 cm;
opisana l. g.: pejzaż z jednorożcem.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1409
Zachód słońca, 1991 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. śr. d.: H. PŁÓCIENNIK. 91 oraz odcisk palca;
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 4 800 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

1410
Pani Tenisowa, 2015 olej, płótno; 70 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: J.Pałucha 2015;
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł