Nr katalogowy: 122

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 122

Martwa natura z samowarem

olej, płótno; 60 x 71 cm;
sygn. l. d.: E. Erb.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł