Nr katalogowy: 1104

Maciej NEHRING (1901-1977)

Nr katalogowy: 1104

Mgła

akwarela, papier; 31,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Maciej Nehring.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł