Nr katalogowy: 1121

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1121

Hortensje w donicy

olej, tektura; 54,5 x 40,5 cm;
Forma przywodzi na myśl obrazy szkoły wileńskiej.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł