Nr katalogowy: 1125

J. KIRCHNER, XX w.

Nr katalogowy: 1125

Rzym, 1933

olej, płótno dublowane; 28 x 34,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Roma 1933 / JKirchner.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł