Nr katalogowy: 1135

Ludwik de LAVEAUX (1891-1969)

Nr katalogowy: 1135

Pejzaż górski, 1921

olej, tektura; 22 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: L. de LAVEAUX 1921 (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł