Nr katalogowy: 836

ROSSEL a ROUEN

Nr katalogowy: 836

Zegar kominkowy z Amorem i Psyche

brąz złocony, emalia, stal, mosiądz; wys. 46,5 cm;
Francja, Rouen, Rue de la Ganterie, po poł. XIX w.
estymacja: 18 000 - 23 000 zł