Nr katalogowy: 1817

Nr katalogowy: 1817

Para kandelabrów 3-świecowych

brąz złocony, czarny marblit (wypełnienie gipsem); wys. 25,5 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł