Nr katalogowy: 117

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 117

(Znawcy) ma talent...ale farby ordynarne!, 1858

litografia, karton; 18 x 15 cm;
sygn. na kamieniu l. d. "F. K." i u dołu "w Lit. A. Pecq & Co w Warsz. 482";