Nr katalogowy: 125

Jan Feliks PIWARSKI (1794-1859)

Nr katalogowy: 125

Dr Jan Siestrzyński Nauczyciel Instytutu. Założyciel Pierwszej Litografii w Warszawie /1818 roku", 1856

litografia, karton; 20,5 x 15,8 cm + tekst 12,5 x 15,8 cm, na arkuszu 35 x 50 cm;
sygn. u dołu "J. F. Piwarski" oraz suchym tłokiem z monogramem artysty;