Nr katalogowy: 128

Aleksander SOŁTAN (1903-1994)

Nr katalogowy: 128

Powrót, 1946 z teki: Warszawa rok 1939-1944

autolitografia, karton; 61 x 43 cm (wymiary arkusza);
sygn. i datowana ołówkiem pod kamieniem: A. Sołtan 1946 r.;