Nr katalogowy: 144

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 144

Fragment z Krasiczyna

ołówek, akwarela, papier; 37 x 50 cm;
sygn. p. d. "Leonard Pękalski", na odwrocie "89", "377", "51 akw";