Nr katalogowy: 153

Niezidentyfikowany malarz lwowski

Nr katalogowy: 153

Powrót z synagogi, początek XX w.

akwarela, karton; 32,5 x 50 cm w świetle passe-partout;
ślady sygnatury l. d.;