Nr katalogowy: 163

Jan SKOTNICKI (1876-1968)

Nr katalogowy: 163

Jezioro Drywiaty, 1937

olej, sklejka; 33,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d. „Jan Skotnicki”; na odwrocie napisy autorskie i kartka z wystawy Grupy Artystów „Zachęta”;