Nr katalogowy: 172

Czesław Odon MOSTOWSKI (1919-1997)

Nr katalogowy: 172

Studium portretowe kolorystyczne, 1950

olej, płótno; 69,5 x 56,5 cm;
sygn. p .g. "CZ. MOSTOWSKI 1950", na odwrocie (na krośnie) napisy autorskie (dane o obrazie);