Nr katalogowy: 308

Stefan DAMSKI (1926-1986)

Nr katalogowy: 308

Park kultury, l. 50-te XX w.

drzeworyt, karton; 7 x 12 cm;
sygn. ołówkiem p. d. "StDamski", p. d. tytuł;