Nr katalogowy: 311

Mieczysław KOŚCIELNIAK (1912-1993)

Nr katalogowy: 311

Odyseja, 1971

akwaforta, karton; 50 x 32 cm na arkuszu 72 x 52 cm;
sygn. ołówkiem pod płytą p. d. "M. Kościelniak 71", l. d. tytuł;