Nr katalogowy: 319

Alina ŚLESIŃSKA (1922-1994)

Nr katalogowy: 319

Kompozycja, 1960

litografia dwubarwna, karton; 20,5 x 19,5 cm;
sygn. "A. Ślesińska 1960";