Nr katalogowy: 906
Fotel typie Ludwika XVI
drewno lite snycerowane, gipsowane, złocone, tapicerowany, tkanina obiciowa; 85 x 59 x 56 cm.
Polska, koniec XIX w .? lub pocz. XX w.