Nr katalogowy: 1107

Ludwik MISKY (1884-1938)

Nr katalogowy: 1107

Zima

olej, tektura; 18,5 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: Misky (częściowo zatarta).
estymacja: 2 800 - 3 600 zł