Nr katalogowy: 1118

Olga POMYKALSKA-WÓJCIK (1909- ok. 1998)

Nr katalogowy: 1118

W kawiarni

olej, płyta, 30 x 39 cm;
sygn. p. d.: O WÓJCIK.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł