Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Talerz dekoracyjny z groteską i miniaturą: Diana wyruszająca na łowy

majolika, szkliwo cynowe, farby podszkliwne, koperta ołowiowa z krakelurą;
średn. 51,5 cm; nie sygnowany. Włochy, XIX w.
estymacja: 2 900 - 3 600 zł